SKYMAX - TELEWIZJA CYFROWA - SATELITARNA I NAZIEMNA
  :Dystrybucja:      :Serwis: :Kontakt: :Logowanie:  
 
O F E R T A   T E L E W I Z J I   n    n a   k a r t ę
 
Telewizja n na kartę - Najlepsza rozrywka w jakości HD

    Telewizja na n kartę to unikalna oferta 37 kanałów telewizyjnych (w tym 12 w jakości HD) dostępnych bez umowy, bez abonamentu, na zasadzie doładowania tak prosto jak telefon na kartę.

Oferta telewizji n na kartę podzielona jest na dwa pakiety:
Pakiet Domowy HD,
Pakiet Domowy HD Premium.

Pakiet Domowy HD

    W skład Pakietu Domowego HD wchodzi 27 kanałów telewizyjnych (w tym dwóch TVN HD i TVN HD+1 nadawanych w jakości HD). W pakiecie znalezć można szeroki wybór kanałów od stacji ogólnotematycznych takich jak:
TVN HD, TVN HD +1, TVN, TVP 1, TVP 2, TV 4, TVN 7, POLSAT, przez kanały filmowe (jak poświęcony kinematografii rosyjskiej i radzieckiej kanał Wojna i Pokój, serialowy kanał AXN czy Kino Polska prezentujące najlepszą rodzimą produkcję filmową), aż po programy przeznczone dla najmłodszego widza: Disney Channel, Disney XD.
W Pakiecie Domowym HD znajdą się też kanały sportowe nSport, Eurosport, TVP Sport, Orange sport info, kanały muzyczne Eska TV. Nie brakuje również popularnych kanałów informacyjnych TVN 24 i TVP Info czy popularnych kanałów tematycznych takich jak, TVN Turbo, TVN Meteo, CNBC Biznes, religia.tv i Discovery Channel.
Ponadto użytkownik telewizji na kartę uzyskuje dostęp do setek kanałów FTA (m.in. TVP Polonia, TVP Kultura, TV Silesia, Edusat, TV Puls, TV Biznes, VIVA, 4FunTV i wiele, wiele innych), oraz (w granicach zasięgu), kanałów nadawanych za pośrednictwem cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T (m.in. Telewizja Polsat ).
Pakiet Domowy HD to starannie wybrany zestaw kanałów zapewniający wszechstronną rozrywkę dla całej rodziny.
Jest to również oferta niezwykle atrakcyjna cenowo. Koszt miesięcznego doładowania Pakietu Domowego HD to 19,90 zł.

 
Pakiet Premium HD

    Pakiet Premium HD to rewelacyjna oferta 10 kanałów w jakości HD:
TVP HD na antenie której obejrzeć będzie można m.in.relację z EURO 2012 w piłce nożnej,
nSport HD jedyna stacja na której oglądać można niemal wszystkie spotkania najbardziej prestiżowych piłkarskich spotkań klubowych świata Ligi Mistrzów,
popularny Eurosport HD.
Nie zabraknie również dostępnego dotąd w telewizji nowej generacji n filmowego kanału MGM HD z najlepszymi filmami jednej z największych i najlepszych wytwórni Hollywood.
Częścią Pakietu Premium HD są również kanały przyrodnicze: Animal Planet HD, który przybliża widzom świat dzikich zwierząt i prezentuje prawdziwą naturę,
Discovery Showcase HD jedna z największych światowych marek telewizyjnych wysokiej rozdzielczości, oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii High Definition,
czy stworzony przez słynne National Geographic Society kanał Nat Geo Wild HD.
Nie brakuje również zrealizowanej od podstaw w najwyższej jakości obrazu i dzwięku stacji muzyczna MTVN HD,
czy nowej na polskim rynku stacji BBC HD rewolucyjnego wielogatunkowego kanału stworzonego przez czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości.
Częścią Pakietu Premium HD jest również dostępny zazwyczaj za dodatkową opłata kanał Premium Filmbox HD, emitujący najnowsze filmy w rozdzielczości HD.
Szeroki zakres tematyczny kanałów sprawia, że każdy członek rodziny znajdzie tu coś ciekawego.
Pakiet Premium HD to najtańsza taka oferta HD na polskim rynku. Już za 19,90 zł miesięcznie zyskujemy dostęp do szerokiego wyboru kanałów zrealizowanych w technologii High Definition, dzięki której telewizja zyskuje całkowicie nową jakość. Pakiet Premium HD dostępny jest wyłącznie razem z Pakietem Domowym HD.
Elastyczna formuła telewizji n na kartę sprawia, że pakiety można włączać w dowolnej chwili.
Tylko i wyłącznie od widza zależy, z ilu pakietów i przez jaki okres Klient zamierza korzystać.
Posiadacz telewizji n na kartę sam decyduje, kiedy i jaką sumą zasili swoje konto.
To, czy wszystkie środki przeznaczone zostaną na dostęp do jednego, czy obu pakietów zależy wyłącznie od decyzji Użytkownika.
W telewizji na kartę HD modyfikowanie swojej oferty jest bajecznie proste. Pakiet dodatkowy można dowolnie włączać lub wyłączać, np. za pomocą wiadomości SMS.
Nigdy jeszcze w historii płatnej telewizji w Polsce, zarządzanie swoim pakietem usług nie było tak łatwe, ani elastyczność oferty tak wielka.

Pakiet bez Opłat

    W skład Pakietu bez Opłat wchodzą kanały telewizyjne: TVP1, TVP2, TVN, TVN HD, TVN7, Religia.tv . Pakiet bez opłat będzie aktywny dla Użytkownika każdorazowo przez 1 miesiąc po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał.

Kanały cyfrowej telewizji naziemnej

    Kanały cyfrowej telewizji naziemnej działają bez doładowania karty po podłączeniu do dekodera anteny naziemnej. Dostepne kanały: TVP1, TVP2, TVP info, TVP Kultura, TVP Historia, TVN, POLSAT, TVN7, TV4, TV6, TV Puls, TV Puls2, Polsat Sport News .

UWAGA!
Sygnał cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T jest dostępny na ograniczonym obszarze kraju i ograniczonej ofercie programowej.
Jest wdrażany zgodnie z harmonogramem umieszczonym m.in. na stronie www.polskacyfrowa.orgDekoder do telewizji n na kartę ADB ITI-2850ST

    Ważnym elementem oferty telewizji na kartę jest nowoczesny dekoder HD wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji telewizyjnych.
Dekoder telewizji n na kartę to urządzenie łączące w sobie wysoką technologię z małymi rozmiarami i niskimi wymaganiami energetycznymi.
Zastosowana technologia pozwoliła również na znaczne zmniejszenie rozmiarów dekodera przy zachowaniu wszystkich znanych z innych dekoderów funkcjonalności takich jak:
zaawansowane EPG, dostęp do nPortalu (umożliwiającego dostęp do wybranych portali internetowych takich jak TVN24.pl, Allegro czy TVN 24 za pośrednictwem telewizora),
dostęp do setek stacji radiowych za pośrednictwem nRadio czy wbudowany dekoder DVB-T, pozwalający na odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej bez żadnych dodatkowych urządzeń.
Nowy dekoder wyposażony jest również w unikalną funkcję PVR-Ready umożliwiającej nagrywanie programów telewizyjnych na zewnętrzny twardy dysk podłączony do dekodera za pośrednictwem złącza USB.
Dekoder pracować będzie ze wszystkimi modelami twardych dysków dostępnych na polskim rynku.
Nowa funkcja to prawdziwa rewolucja na polskim rynku, która raz na zawsze pozwala rozwiązać problem braku miejsca na twardym dysku.
Dekoder sprzedawany będzie na własność, a jego sugerowana cena detaliczna to 299 złotych.
Nowatorsko rozwiązany jest również system aktywacyjny telewizji na kartę HD.
Aktywacja zestawu odbywa się przy pomocy wiadomości SMS z numerem karty wysłanego pod numer (+48) 725 72 72 72


 
Dekoder do telewizji n na kartę ADB ITI-5800S
 

Dekoder do NNK ADB ITI-5800S o podobnej funkcjonalności jak ADB ITI-2850ST.
Jest to dekoder używany, ale odnowiony z 12 miesięczną gwarancją w zestawie z kartą kodową z dostępem do oferty Telewizji n na kartę przez 3 miesiące w sugerowanej cenie detalicznej 269 zł !!!

 
Moduł nCAM HD
Moduł nCAM HD do odbioru oferty telewizji n na kartę we własnym odbiorniku cyfrowym ze slotem na moduły CI+
W komplecie karta kodowa "telewizji n na kartę" - z aktywnymi pakietami na okres 3-ch miesięcy

Parametry:
  • Jednosystemowy nowoczesny moduł CI Plus działający w systemie CONAX sparowany z kartą NNK
  • Moduł nCAM bez problemów współpracuje dekoderami posiadającymi gniazda CI przystosowanymi do obsługi modułów w standardzie CI+
  • 12 miesięcy gwarancji
  • Wymiary: 100/57/5 mm
  • Waga w opakowaniu: 300 g

UWAGA !!!

Przed zakupem modułu nCAM HD upewnij się u Sprzedawcy lub Producenta Twojego tunera satelitarnego (urządzenia dekodującego), że będzie on poprawnie współpracował z nCAM HD. Brak zgodności modułu nCAM HD z danym modelem urządzenia dekodującego nie może być podstawą do roszczeń z tytułu niezgodności towaru z umową lub gwarancji modułu nCAM HD. Moduł współpracuje z odbiornikami satelitarnymi i telewizorami z tunerem satelitarnym zgodnymi ze standardem CI lub CI+. Dostęp do oferowanych w przyszłości nowych serwisów może wymagać odbiornika zgodnego z CI+. Dostęp do części kanałów SD i wszystkich kanałów HD wymaga odbiornika satelitarnego HD zgodnego z DVB-S2 i MPEG-4.


Powrót

  :: Multidystrybucja nc+
  :: Sieć Instalatorów
  :: Sieć Doładowań
Logowanie do Certyfikowanej Sieci Instalatorów nc+
Serwisujemy:
home | nc+ | telewizja na kartę | serwis | kontakt
© Copyright 2003 - 2015 by SKYMAX POLSKA Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.